دانلود نرم افزار tag:http://classydownload.mihanblog.com 2020-09-29T17:28:07+01:00 mihanblog.com دانلود اسپمر جدید 2013-12-06T17:42:28+01:00 2013-12-06T17:42:28+01:00 tag:http://classydownload.mihanblog.com/post/576 mohsen & mohammad برای دانلود کلیک کنید srtjuiko83ew5r7yuik 2013-03-15T16:58:32+01:00 2013-03-15T16:58:32+01:00 tag:http://classydownload.mihanblog.com/post/575 mohsen & mohammad m8690p,.09-[/.p;,lo576bun68mok,l90pkj مرور و ویرایش دیتابیس ها Database Browser 4.1.0.14 2013-02-21T09:02:38+01:00 2013-02-21T09:02:38+01:00 tag:http://classydownload.mihanblog.com/post/574 mohsen & mohammad Database Browser نرم افزاری عالی برای اتصال به انواع دیتابیس های محبوب این روزها مانند Oracle, MS Sql Server, ODBC, MySql, PostgreSQL, Interbase و Firebird می باشد. این اتصال یعنی مرور ، ویرایش ، اجرای sql scripts و export (برون ریزی) داده ها که تمامی این فرایندها بسیار مفید خواهد بود. این نرم افزار مسلما برای وبمستران و برنامه نویس ها بسیار مفید خواهد بود و در زمینه فعالیت های آنان کارآمد و کاربردی بنظر می رسد. قابلیت اصلی نرم افزار که مرور دادهای درون دیتابیس ها و همچنی Database Browser نرم افزاری عالی برای اتصال به انواع دیتابیس های محبوب این روزها مانند Oracle, MS Sql Server, ODBC, MySql, PostgreSQL, Interbase و Firebird می باشد. این اتصال یعنی مرور ، ویرایش ، اجرای sql scripts و export (برون ریزی) داده ها که تمامی این فرایندها بسیار مفید خواهد بود. این نرم افزار مسلما برای وبمستران و برنامه نویس ها بسیار مفید خواهد بود و در زمینه فعالیت های آنان کارآمد و کاربردی بنظر می رسد. قابلیت اصلی نرم افزار که مرور دادهای درون دیتابیس ها و همچنین ویرایش و اجرای آنها می باشد و ابزار دیگری نیز جهت export و به معنای دیگر استخراج داده وجود دارد که کاربر میتواند داده های درون دیتابیس را به صورت CSV, Excel, Html برون ریزی یا استخراج نماید. جستجو درون جدول های دیتابیس ها و همچنین نمایش داده ها به صورت کاملا مشخص و مجزا از ابزارهای جالب نرم افزار به شمار می رود. همچنین با این نرم افزار میتوان دیتابیس قابل اجرا برروی انواع بانک های اطلاعاتی را ایجاد نمود.

 

database browser مرور و ویرایش دیتابیس ها Database Browser 4.1.0.14

 

 

 

 

password مرور و ویرایش دیتابیس ها Database Browser 4.1.0.14رمز فایل: www.downloadha.com

download مرور و ویرایش دیتابیس ها Database Browser 4.1.0.14 لینک دانلود – 12 مگابایت لینک کمکی

 

]]>
برنامه نویسی حرفه ای با Microsoft Visual Studio Ultimate 2012 2013-02-21T09:01:31+01:00 2013-02-21T09:01:31+01:00 tag:http://classydownload.mihanblog.com/post/573 mohsen & mohammad ویژوال استدیو نام مجموعهٔ (Suite) برنامه‌نویسی شرکت مایکروسافت است که دارای چند زبان برنامه‌نویسی است. این مجموعه ویژوال سی و ویژوال بیسیک و ویژوال فاکس‌پرو و چند ابزار دیگر را درون خود جای داده‌است. البته در نسخه های جدید دیگر اثری از ویژوال فکس پرو دیده نمی شود.نرم‌افزار Visual Studio، نرم‌افزاری توسعه یافته برای برنامه نویسان کامپیوتر است که توسط شرکت نرم‌افزاری MicroSoft تولید شده است . تمرکز اصلی این نرم‌افزار از اولین نسخه‌های آن تا کنون بر روی خصوصیت IDE بودن آن است که به بر ویژوال استدیو نام مجموعهٔ (Suite) برنامه‌نویسی شرکت مایکروسافت است که دارای چند زبان برنامه‌نویسی است. این مجموعه ویژوال سی و ویژوال بیسیک و ویژوال فاکس‌پرو و چند ابزار دیگر را درون خود جای داده‌است. البته در نسخه های جدید دیگر اثری از ویژوال فکس پرو دیده نمی شود.نرم‌افزار Visual Studio، نرم‌افزاری توسعه یافته برای برنامه نویسان کامپیوتر است که توسط شرکت نرم‌افزاری MicroSoft تولید شده است . تمرکز اصلی این نرم‌افزار از اولین نسخه‌های آن تا کنون بر روی خصوصیت IDE بودن آن است که به برنامه نویس اجازه می‌دهد تا برنامه‌های کاربردی مستقل، وب‌گاه، برنامه‌های کاربردی وب و یا سرویس‌های وب را که بر روی تعدادی از PlatForm‌های پشتیبانی شده توسط Microsoft .NET Framework ( البته برای تمام نسخه‌های بعد از ویژوال استودیو ۶ ) همچنین Platform هایی مانند Microsoft Windows servers and workstations, PocketPC Smartphones و World Wide Web browsers اجرا می‌شوند را براحتی ایجاد نماید . از جمله قابلیت های اضافه شده که در آخرین ویرایش ارائه شده است می توان به Silverlight اشاره کرد که یک Web Application framework بسیار پیشرفته جهت توسعه نرم افزارهای کاربردی تحت وب می باشد.

 

Microsoft Visual Studio برنامه نویسی حرفه ای با Microsoft Visual Studio Ultimate 2012

 

Visual Studio یک مجموعه از برنامه‌هایی است که ارتباط بسیار نزدیک با هم دارند که مایکروسافت آن را به توسعه دهندگان و برنامه نویسان برنامه‌های کاربردی اهدا نمود تا آنها را وادار نماید در محیطی توسعه یافته بر روی پلت فرم‌های ویندوز و دات نت به ساخت برنامه‌های خود بپردازند . Visual Studio می‌تواند برای نوشتن برنامه‌های کنسولی، ویندوزی، سرویس‌های ویندوز، برنامه‌های کاربردی موبایل، برنامه‌های کاربردی ASP.NET و سرویسهای وب ASP.NET بنا به انتخاب شما همراه با زبانهایی مانند C++, C#, VB.NET, J# استفاده شود . با Visual Studio واقعا چه کارهایی می‌توان انجام داد ؟ در زیر تعدادی از کاربردهایی را که برای تولید آنها می‌توان از Visual Studio استفاده نمود معرفی گردیده اند : Console applications : این کاربرد برای اجرای خطوط دستور البته بدون محیط گرافیکی استفاده می‌شود که از این کاربرد برای برخی از ابزارهای کوچک یا برای اجرا شدن کدها توسط دیگر کاربردها استفاده می‌شود .

Windows forms applications : برای برنامه‌های کاربردی ویندوزی که با استفاده از .NET frameworkنوشته می‌شوند .

Windows services : سرویس‌ها برنامه‌های کاربردی هستند که در پس زمینه ویندوز اجرا می‌شوند .

ASP.NET applications : ASP.NET یک تکنولوژی قدرتمند که برای طراحی و ساخت صفحات وب پویا استفاده می‌شود .

ASP.NET web services : ASP.NET مدل سرویسهای وب را بطور کامل فراهم نموده تا شما براحتی و با سرعت سرویسهای وب را تولید نمایید .

Windows Mobile applications : که می‌تواند بر روی ابزارهایی که شامل framework هستند مانند Pocket PC‌ها و همچنین cell phones هایی که پلت فرم Microsoft Smartphone بر روی آنها اجرا می‌شود، اجرا گردد .

MFC/ATL/Win32 applications : شما همچنان می‌توانید برنامه‌های سنتی MFC ، ATL یا برنامه‌های Win32را با استفاده از C++ ایجاد نمایید . این برنامه‌های برای اجرا به .NET Framework نیاز ندارند اما نمی‌توانند از مزایای .Net framework نیز بهره‌ای ببرند .

Visual Studio add-ins : شما می‌توانید از خود ویژوال استودیو برای ساخت توابعی جدید و قابل اضافه شدن به خود ویژوال استودیو استفاده نمایید .

کاربردهای دیگر : ویژوال لستودیو همچنین شامل پروژه‌هایی برای توسعه برنامه‌های کاربردی شما، کار با databases، ساخت گزارشها و … می‌باشد .

 

caution برنامه نویسی حرفه ای با Microsoft Visual Studio Ultimate 2012 توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

download برنامه نویسی حرفه ای با Microsoft Visual Studio Ultimate 2012 دانلود در پارت های یک گیگابایتی :

دانلود پارت ۱ :   Rapidshare   Direct Link

دانلود پارت ۲ :   Rapidshare   Direct Link

 

]]>
اسکریپت نویسی تحت PHP توسط phpDesigner v8.0.0.145 2013-02-21T09:00:28+01:00 2013-02-21T09:00:28+01:00 tag:http://classydownload.mihanblog.com/post/572 mohsen & mohammad phpDesigner که از واسط کاربری بسیار ساده ای بهره می برد قادر است تا با خطایابی املای لغات و دستور ها کار کدنویسی را فوق العاده آسان سازد. اجرای مستقیم کدها و اسکریپت ها هم نقش مهمی را در مشاهده لحظه به لحظه تغییرات ایجاد شده در اسکریپت ها ایفا می کند. تکمیلگر کدها سرعت کاربران را بالا خواهد برد ، این قابلیت که امروزه در بسیاری از نرم افزارهای کدنویسی به چشم می خورد به این صورت است که وقتی کاربر ابتدای یک دستور را تایپ می کند نرم افزار به صورت هوشمند دستور را شناس phpDesigner که از واسط کاربری بسیار ساده ای بهره می برد قادر است تا با خطایابی املای لغات و دستور ها کار کدنویسی را فوق العاده آسان سازد. اجرای مستقیم کدها و اسکریپت ها هم نقش مهمی را در مشاهده لحظه به لحظه تغییرات ایجاد شده در اسکریپت ها ایفا می کند. تکمیلگر کدها سرعت کاربران را بالا خواهد برد ، این قابلیت که امروزه در بسیاری از نرم افزارهای کدنویسی به چشم می خورد به این صورت است که وقتی کاربر ابتدای یک دستور را تایپ می کند نرم افزار به صورت هوشمند دستور را شناسایی کرده و در صورت خواست کاربر آن را به کدها اضافه می کند. phpDesigner این قابلیت مهم را در خوی جای داده تا کاربران به سادگی به کدنویسی بپردازند. سازگاری با جدیدترین فریم ورک ها برای PHP و Java- یکی دیگر از قابلیت های جدیدترین نسخه ی این نرم افزار را تشکیل می دهد.

 

phpDesigner اسکریپت نویسی تحت PHP توسط phpDesigner v8.0.0.145

 

 

password اسکریپت نویسی تحت PHP توسط phpDesigner v8.0.0.145 پسورد فایل: www.downloadha.com

download اسکریپت نویسی تحت PHP توسط phpDesigner v8.0.0.145 لینک دانلود – ۲۳٫۷۷ مگابابایت | لینک کمکی

 

]]>
محافظت از کدهای پروژه های نرم افزاری با DeepSea Obfuscator v4.0.3.31 2013-02-21T08:59:07+01:00 2013-02-21T08:59:07+01:00 tag:http://classydownload.mihanblog.com/post/571 mohsen & mohammad DeepSea Obfuscator ابزاری بسیار قدرتمند و ارزشمند برای برنامه نویسان می باشد که توسط این نرم فزار قادرید از کدهای استفاده شما درون پروژه های دات نت محافظت نمایید. این نرم افزار با شیوه های مدرن خود باعث می شود تا کدهای نرم افزار شما قابل بازخوانی و ویرایش نباشد. این نرم افزار با قابلیت های بسیار زیاد دیگر می تواند ابزاری مناسب برای محافظت از نرم افزار ساخته شده شما باشد.     پسورد فایل: www.downloadha.com لینک دانلود – 4.7 مگابایت | لینک کمکی   DeepSea Obfuscator ابزاری بسیار قدرتمند و ارزشمند برای برنامه نویسان می باشد که توسط این نرم فزار قادرید از کدهای استفاده شما درون پروژه های دات نت محافظت نمایید. این نرم افزار با شیوه های مدرن خود باعث می شود تا کدهای نرم افزار شما قابل بازخوانی و ویرایش نباشد. این نرم افزار با قابلیت های بسیار زیاد دیگر می تواند ابزاری مناسب برای محافظت از نرم افزار ساخته شده شما باشد.

 

DeepSea Obfuscator محافظت از کدهای پروژه های نرم افزاری با DeepSea Obfuscator v4.0.3.31

 

password محافظت از کدهای پروژه های نرم افزاری با DeepSea Obfuscator v4.0.3.31پسورد فایل: www.downloadha.com

download محافظت از کدهای پروژه های نرم افزاری با DeepSea Obfuscator v4.0.3.31 لینک دانلود – 4.7 مگابایت | لینک کمکی

 

]]>
محیط برنامه نویسی قدرتمند JCreator Pro 5.00.016 Retail 2013-02-21T08:58:18+01:00 2013-02-21T08:58:18+01:00 tag:http://classydownload.mihanblog.com/post/570 mohsen & mohammad محیط برنامه نویسی JCreator Pro از معروف ترین محیط های برنامه نویسی جاوا است و علاوه بر زبان جاوا می توان به زبان های مختلف از جمله  PHP، Ruby، Groovy و ++C  برنامه نوشت. این نرم افزار دارای محیطی مناسب برای کد نویسی بوده و از حجم کمی نیز برخوردار می باشد.       رمز فایل: www.downloadha.com لینک دانلود – 10.7 مگابایت | لینک کمکی   محیط برنامه نویسی JCreator Pro از معروف ترین محیط های برنامه نویسی جاوا است و علاوه بر زبان جاوا می توان به زبان های مختلف از جمله  PHP، Ruby، Groovy و ++C  برنامه نوشت. این نرم افزار دارای محیطی مناسب برای کد نویسی بوده و از حجم کمی نیز برخوردار می باشد.

 

JCreator Pro محیط برنامه نویسی قدرتمند JCreator Pro 5.00.016 Retail

 

 

password محیط برنامه نویسی قدرتمند JCreator Pro 5.00.016 Retailرمز فایل: www.downloadha.com

download محیط برنامه نویسی قدرتمند JCreator Pro 5.00.016 Retail لینک دانلود – 10.7 مگابایت | لینک کمکی

 

]]>
ساخت فایل Setup نرم افزاری با QSetup Installation Suite Pro 11.0 2013-02-21T08:57:26+01:00 2013-02-21T08:57:26+01:00 tag:http://classydownload.mihanblog.com/post/569 mohsen & mohammad QSetup Installation Suite نرم افزاری قدرتمند در زمینه تهیه و ساخت فایل های Setup برای برنامه های مختلف می باشد. در این نرم افزار برای برنامه نویسان امکانات مختلفی فراهم شده تا بتوانند مجموعه فایل های برنامه های نوشته شده توسط خود را به همراه فایل های همراه و اطلاعات اضافی ، برای کاربران در غالب یک فایل Setup فراهم آورند.       رمز فایل: www.downloadha.com لینک دانلود – 6 مگابایت QSetup Installation Suite نرم افزاری قدرتمند در زمینه تهیه و ساخت فایل های Setup برای برنامه های مختلف می باشد. در این نرم افزار برای برنامه نویسان امکانات مختلفی فراهم شده تا بتوانند مجموعه فایل های برنامه های نوشته شده توسط خود را به همراه فایل های همراه و اطلاعات اضافی ، برای کاربران در غالب یک فایل Setup فراهم آورند.

 

QSetup Installation Suite ساخت فایل Setup نرم افزاری با QSetup Installation Suite Pro 11.0

 

 

password ساخت فایل Setup نرم افزاری با QSetup Installation Suite Pro 11.0رمز فایل: www.downloadha.com

download ساخت فایل Setup نرم افزاری با QSetup Installation Suite Pro 11.0 لینک دانلود – 6 مگابایت

]]>
حفاظت از پروژه های نرم افزاری با The Enigma Protector 3.50 Retail 2013-02-21T08:56:28+01:00 2013-02-21T08:56:28+01:00 tag:http://classydownload.mihanblog.com/post/568 mohsen & mohammad The Enigma Protector یکی از قویترین و حرفه ای ترین نرم افزار های امنیتی برای فایل های اجرایی شما برنامه نویسان حرفه ای است. شما با کمک این برنامه می توانید از تمامی فایلهای EXE , .SCR , .DLL , .OCX و فایلهای .NET محافطت کند. گاهی اوقات برنامه نویسان حرفه ای برای نرم افزارها یا فایل های خود زحمات بسیاری کشیده و زمان زیادی صرف کرده تا برنامه ای کاربردی را برای کاربران تدارک ببینند اما بسیاری از کاربران سعی در کرک کردن این نرمه افزار ها داشته و قصد دسترسی به سورس های برنامه را دارند ت The Enigma Protector یکی از قویترین و حرفه ای ترین نرم افزار های امنیتی برای فایل های اجرایی شما برنامه نویسان حرفه ای است. شما با کمک این برنامه می توانید از تمامی فایلهای EXE , .SCR , .DLL , .OCX و فایلهای .NET محافطت کند. گاهی اوقات برنامه نویسان حرفه ای برای نرم افزارها یا فایل های خود زحمات بسیاری کشیده و زمان زیادی صرف کرده تا برنامه ای کاربردی را برای کاربران تدارک ببینند اما بسیاری از کاربران سعی در کرک کردن این نرمه افزار ها داشته و قصد دسترسی به سورس های برنامه را دارند تا آنها را ریسورس کنند و به نفع خود به نتیجه برسانند. وظیفه نرم افزار The Enigma Protector این است که به لحاظ امنیتی برنامه یا فایل شما را پک کرده و امنیت آن را بسیار افزایش داده تا زحمات شما برنامه نویسان بی نتیجه نماند. یکی از برترین ویژگی های این نرم افزار جلو گیری از مانیتور شدن فایل های شما میباشد و در صورتی که یک برنامه مانیتورینگ باز باشد فایل شما اجرا نخواهد شد.

 

The Enigma Protector حفاظت از پروژه های نرم افزاری با The Enigma Protector 3.50 Retail

 

 

password حفاظت از پروژه های نرم افزاری با The Enigma Protector 3.50 Retailرمز فایل: www.downloadha.com

download حفاظت از پروژه های نرم افزاری با The Enigma Protector 3.50 Retail لینک دانلود – 14.8 مگابایت | لینک کمکی

 

]]>
اسکریپت نویسی حرفه ای با Zend Studio Professional Edition 9.0.1 2013-02-21T08:55:12+01:00 2013-02-21T08:55:12+01:00 tag:http://classydownload.mihanblog.com/post/567 mohsen & mohammad Zend Studio نرم افزار قدرتمندی است که قابلیتهای فراوان جدید و ابزارهای ارزشمند را فراهم آورده است تا به وسیله آنها به شما کمک نماید تا وبسایتهای خود را سریعتر توسعه داده، کاستی های آن را با سرعت بیشتر جبران نموده واز جدیدترین فناوریهای در زمینه PHP به صورت مستقیم و از داخل محیط توسعه خود بهره مند شوید. این نرم افزار با پشتیبانی کامل و عالی از PHP 5.3 ، ویرایش کد ارتقا یافته عالی، اشکال زدایی آسان توسط یکپارچگی با Zend Server، تولید کد از طریق یکپارچگی با  Zend Framework، و بهب Zend Studio نرم افزار قدرتمندی است که قابلیتهای فراوان جدید و ابزارهای ارزشمند را فراهم آورده است تا به وسیله آنها به شما کمک نماید تا وبسایتهای خود را سریعتر توسعه داده، کاستی های آن را با سرعت بیشتر جبران نموده واز جدیدترین فناوریهای در زمینه PHP به صورت مستقیم و از داخل محیط توسعه خود بهره مند شوید. این نرم افزار با پشتیبانی کامل و عالی از PHP 5.3 ، ویرایش کد ارتقا یافته عالی، اشکال زدایی آسان توسط یکپارچگی با Zend Server، تولید کد از طریق یکپارچگی با  Zend Framework، و بهبود در کارایی و عملکرد، جایگاه  خود را به عنوان بهترین راهکار برای توسعه دهندگان پی اچ پی همچنان حفظ نموده است. Zend Studio تنها “محیط توسعه یکپارچه ” (IDE) موجود برای برنامه نویسان پی اچ پی حرفه ای می باشد که تمامی نیازهایی را که برای ساخت برنامه های کاربردی تجاری مورد نیاز هستند را فراهم نموده است. قابلیتهایی همچون قابلیت ساخت دوباره، تولید کد، همکار کدنویسی و آنالیز معنایی که همگی بایکدیگر مجموعه ای می سازند که قابلیت ساخت سریع برنامه های کاربردی را برای شما بهتر از هر برنامه دیگری فراهم می آورد.

 

1324710657720303938 اسکریپت نویسی حرفه ای با Zend Studio Professional Edition 9.0.1

 

قابلیتهای کلیدی نرم افزار Zend Studio Professional Edition 9.0.1 :
پشتیبانی از قابلیت چند زبانه بودن
سازگاری ویکپارچگی با Zend Framework
قابلیت ساخت سریع فایل جدید
فرمت بندی کد
ویرایشگر فایل WSDL
پشتیبانی کامل از PHP 4  و  PHP 5.X
رنگ نمودن قواعد دستوری و همیار کد
انواع کلاس ها  و متدها بصورت سلسله مراتبی
قالبهای کد برای PHP, PHPDoc, New Fil
ترکیب نمودن کد برای توابع کلاسها و PHPDoc
شناسایی خطای بصورت بلافاصله
پشتیبانی از بوک مارک نمودن
مرورگر داخلی
پرانتزهای همخوانی پررنگ شده
کد پی اچ پی برای  Comment / Uncomment
نمای PHP Explorer
جستجوی متن بر حسب الگو
جستجوی عنصر پی اچ پی
ارائه خلاصه و طرح کلی از  File / Project
قابلیت یافتن و جایگزینی در فایلها
فهرست وظایف
مسیر برای Project Include / Build
مشاهده مشکل
همیار کد برای Include Statement
یکپارچی با مکانیزم TODO
پشتیبانی از HTML & CSS
اشکال زدایی کدهای PHP
ارائه نوار ابزار برای Firefox / IE
یکپارچگی با Zend Server
قابلیت اتصال به دیتابیس
قابلیت ارتقا از Zend Studio 5.X

 

password اسکریپت نویسی حرفه ای با Zend Studio Professional Edition 9.0.1پسورد فایل: www.downloadha.com

download اسکریپت نویسی حرفه ای با Zend Studio Professional Edition 9.0.1 لینک دانلود – 215 مگابایت | لینک کمکی

 

]]>
ویرایشگر فایل های HTML به نام Hybrid L 1.36.0.0 2013-02-21T08:54:41+01:00 2013-02-21T08:54:41+01:00 tag:http://classydownload.mihanblog.com/post/566 mohsen & mohammad Hybrid L نام یک ویرایشگر حرفه ای طراحی شده برای اچ تی ام ال می باشد که به شما کمک می کند به سادگی صفحاتی را که می خواهید طراحی نموده و با استفاده از پیش نمایشگر داخلی برنامه آن را قبل از ذخیره سازی مشاهده نمایید . نمایش دادن کد ها و تگ هادر رنگ های متفاوت در درک صحیح تر از آنچه ساخته اید شما را یاری می نماید . علاوه بر این نمایش دادن شماره هر خط در سمت چپ ویرایشگر این امکان را در اختیارتان قرار می دهد تا به سادگی در سرعت بالا لاین مورد نظر خود را پیدا کنید . همچن Hybrid L نام یک ویرایشگر حرفه ای طراحی شده برای اچ تی ام ال می باشد که به شما کمک می کند به سادگی صفحاتی را که می خواهید طراحی نموده و با استفاده از پیش نمایشگر داخلی برنامه آن را قبل از ذخیره سازی مشاهده نمایید . نمایش دادن کد ها و تگ هادر رنگ های متفاوت در درک صحیح تر از آنچه ساخته اید شما را یاری می نماید . علاوه بر این نمایش دادن شماره هر خط در سمت چپ ویرایشگر این امکان را در اختیارتان قرار می دهد تا به سادگی در سرعت بالا لاین مورد نظر خود را پیدا کنید . همچنین ویرایشگر Hybrid L به صورت WYSIWYG می باشد و بدین معنی است که همان چیزی که می بینید دقیقا همان چیزی است که خروجی اش را دریافت خواهید نمود .

 

Hybrid L ویرایشگر فایل های HTML به نام Hybrid L 1.36.0.0

 

 

password ویرایشگر فایل های HTML به نام Hybrid L 1.36.0.0پسورد فایل: www.downloadha.com

download ویرایشگر فایل های HTML به نام Hybrid L 1.36.0.0 لینک دانلود – 1.9 مگابایت

 

]]>
ویرایش و دیدن سورس برنامه ها با Source Insight 3.50.0066 2013-02-21T08:53:07+01:00 2013-02-21T08:53:07+01:00 tag:http://classydownload.mihanblog.com/post/565 mohsen & mohammad Source Insight 3.50.0066 نرم افزاری است که مطمئنا اکثر شما نیاز به آنرا احساس کرده اید. اگر با برنامه نویسی تا حدی آشنا باشید، می توانید از تمامی نرم افزار های موجود یک نرم افزار جدید بسازید. با استفاده از این نرم افزار می توانید برنامه هایی را که به صورت EXE بر روی کامپیوتر شما نصب شده است و امکان تغییر آنها نیز وجود ندارد را به صورت کدهای اصلی آن مشاهده کرده و در آن تغییرات گسترده ای اعمال کنید.     قابلیت های کلیدی نرم افزار  Source Insight Source Insight 3.50.0066 نرم افزاری است که مطمئنا اکثر شما نیاز به آنرا احساس کرده اید. اگر با برنامه نویسی تا حدی آشنا باشید، می توانید از تمامی نرم افزار های موجود یک نرم افزار جدید بسازید. با استفاده از این نرم افزار می توانید برنامه هایی را که به صورت EXE بر روی کامپیوتر شما نصب شده است و امکان تغییر آنها نیز وجود ندارد را به صورت کدهای اصلی آن مشاهده کرده و در آن تغییرات گسترده ای اعمال کنید.

 

Source Insight ویرایش و دیدن سورس برنامه ها با Source Insight 3.50.0066

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار  Source Insight 3.50.0066  :
- محیطی بسیار آسان برای کاربران آماتور و حرفه ای
- انجام کارها در محیط جادوگری یا Wizards
- رفع کردن خطا ها به صورت اتوماتیک
- دیدن سورس ها و تغییر و ویرایش آن ها
- ذخیره کردن پروژه
- قابلیت پشتیبانی از زبان های برنامه نویسی  C/C++, C#,  و Java 
- پشتیبانی از exe ،.dll ،.ocx ،etc

 

 

password ویرایش و دیدن سورس برنامه ها با Source Insight 3.50.0066پسورد فایل: www.downloadha.com

download ویرایش و دیدن سورس برنامه ها با Source Insight 3.50.0066 لینک دانلود – 5 مگابایت | لینک کمکی

]]>
ساخت فایل نصب برای نرم افزار ها با Tarma InstallMate 7.4.4340 Portable 2013-02-21T08:52:07+01:00 2013-02-21T08:52:07+01:00 tag:http://classydownload.mihanblog.com/post/564 mohsen & mohammad نرم افزارهای ساخت Setup بسیار متنوع اند و هریک امکانات خاصی را ارائه می دهند. نرم افزار Tarma InstallMate یکی از گزینه های مناسب برای رفع نیازهای تولید کنندگان نرم افزار خواهد بود.  توسط این نرم افزار می توانید به راحتی و در اسرع وقت برای پروژه های نرم افزاری خود فایل نصب تولید کنید. امیدواریم این نرم افزار مفید واقع شود.       پسورد فایل: www.downloadha.com لینک دانلود – 4.8 مگابایت | لینک کمکی   نرم افزارهای ساخت Setup بسیار متنوع اند و هریک امکانات خاصی را ارائه می دهند. نرم افزار Tarma InstallMate یکی از گزینه های مناسب برای رفع نیازهای تولید کنندگان نرم افزار خواهد بود.  توسط این نرم افزار می توانید به راحتی و در اسرع وقت برای پروژه های نرم افزاری خود فایل نصب تولید کنید. امیدواریم این نرم افزار مفید واقع شود.

 

Tarma InstallMate ساخت فایل نصب برای نرم افزار ها با Tarma InstallMate 7.4.4340 Portable

 

 

password ساخت فایل نصب برای نرم افزار ها با Tarma InstallMate 7.4.4340 Portableپسورد فایل: www.downloadha.com

download ساخت فایل نصب برای نرم افزار ها با Tarma InstallMate 7.4.4340 Portable لینک دانلود – 4.8 مگابایت | لینک کمکی

 

]]>
محافظت از کدهای پروژه های نرم افزاری با Eziriz .NET Reactor 4.4 2013-02-21T08:51:16+01:00 2013-02-21T08:51:16+01:00 tag:http://classydownload.mihanblog.com/post/563 mohsen & mohammad Eziriz .NET Reactor ابزاری بسیار قدرتمند و ارزشمند برای برنامه نویسان می باشد که توسط این نرم فزار قادرید از کدهای استفاده شما درون پروژه های دات نت محافظت نمایید. این نرم افزار با شیوه های مدرن خود باعث می شود تا کدهای نرم افزار شما قابل بازخوانی و ویرایش نباشد. این نرم افزار با قابلیت های بسیار زیاد دیگر می تواند ابزاری مناسب برای محافظت از نرم افزار ساخته شده شما باشد.   پسورد فایل: www.downloadha.com لینک دانلود – 15.2 مگابایت | لینک کمکی   Eziriz .NET Reactor ابزاری بسیار قدرتمند و ارزشمند برای برنامه نویسان می باشد که توسط این نرم فزار قادرید از کدهای استفاده شما درون پروژه های دات نت محافظت نمایید. این نرم افزار با شیوه های مدرن خود باعث می شود تا کدهای نرم افزار شما قابل بازخوانی و ویرایش نباشد. این نرم افزار با قابلیت های بسیار زیاد دیگر می تواند ابزاری مناسب برای محافظت از نرم افزار ساخته شده شما باشد.

Eziriz .NET Reactor محافظت از کدهای پروژه های نرم افزاری با Eziriz .NET Reactor 4.4

 

password محافظت از کدهای پروژه های نرم افزاری با Eziriz .NET Reactor 4.4پسورد فایل: www.downloadha.com

download محافظت از کدهای پروژه های نرم افزاری با Eziriz .NET Reactor 4.4 لینک دانلود – 15.2 مگابایت | لینک کمکی

 

]]>
حفاظت از پروژه های نرم افزاری با DYAMAR Protector 1.3.6 2013-02-21T08:50:13+01:00 2013-02-21T08:50:13+01:00 tag:http://classydownload.mihanblog.com/post/562 mohsen & mohammad DYAMAR Protector ابزاری بسیار قدرتمند و ارزشمند برای برنامه نویسان می باشد که توسط این نرم فزار قادرید از کدهای استفاده شما درون پروژه های خود خصوصا دات نت محافظت نمایید. این نرم افزار با شیوه های مدرن خود باعث می شود تا کدهای نرم افزار شما قابل بازخوانی و ویرایش نباشد. این نرم افزار با قابلیت های بسیار زیاد دیگر می تواند ابزاری مناسب برای محافظت از نرم افزار ساخته شده شما باشد.     پسورد فایل: www.downloadha.com لینک دانلود – 3.1 مگابایت | لینک کمکی   DYAMAR Protector ابزاری بسیار قدرتمند و ارزشمند برای برنامه نویسان می باشد که توسط این نرم فزار قادرید از کدهای استفاده شما درون پروژه های خود خصوصا دات نت محافظت نمایید. این نرم افزار با شیوه های مدرن خود باعث می شود تا کدهای نرم افزار شما قابل بازخوانی و ویرایش نباشد. این نرم افزار با قابلیت های بسیار زیاد دیگر می تواند ابزاری مناسب برای محافظت از نرم افزار ساخته شده شما باشد.

 

DYAMAR Protector حفاظت از پروژه های نرم افزاری با DYAMAR Protector 1.3.6

 

password حفاظت از پروژه های نرم افزاری با DYAMAR Protector 1.3.6پسورد فایل: www.downloadha.com

download حفاظت از پروژه های نرم افزاری با DYAMAR Protector 1.3.6 لینک دانلود – 3.1 مگابایت | لینک کمکی

 

]]>
ساخت آسان فایل نصب برای نرم افزارها با CreateInstall 5.11.2 2013-02-21T08:48:33+01:00 2013-02-21T08:48:33+01:00 tag:http://classydownload.mihanblog.com/post/561 mohsen & mohammad نرم افزارهای ساخت Setup بسیار متنوع اند و هریک امکانات خاصی را ارائه می دهند. نرم افزار CreateInstall یکی از گزینه های مناسب برای رفع نیازهای تولید کنندگان نرم افزار خواهد بود.  توسط این نرم افزار می توانید به راحتی و در اسرع وقت برای پروژه های نرم افزاری خود فایل نصب تولید کنید. امیدواریم مفید واقع شود.       پسورد فایل: www.downloadha.com لینک دانلود – 2 مگابایت | لینک کمکی نرم افزارهای ساخت Setup بسیار متنوع اند و هریک امکانات خاصی را ارائه می دهند. نرم افزار CreateInstall یکی از گزینه های مناسب برای رفع نیازهای تولید کنندگان نرم افزار خواهد بود.  توسط این نرم افزار می توانید به راحتی و در اسرع وقت برای پروژه های نرم افزاری خود فایل نصب تولید کنید. امیدواریم مفید واقع شود.

 

CreateInstall ساخت آسان فایل نصب برای نرم افزارها با CreateInstall 5.11.2

 

 

password ساخت آسان فایل نصب برای نرم افزارها با CreateInstall 5.11.2پسورد فایل: www.downloadha.com

download ساخت آسان فایل نصب برای نرم افزارها با CreateInstall 5.11.2 لینک دانلود – 2 مگابایت | لینک کمکی

]]>
تهیه و ساخت فایلهای setup با Advanced Installer Architect 8.6 2013-02-21T08:47:35+01:00 2013-02-21T08:47:35+01:00 tag:http://classydownload.mihanblog.com/post/560 mohsen & mohammad Advanced Installer  نام نرم افزاری قدرتمند در زمینه تهیه و ساخت فایل های Setup برای برنامه های مختلف محصولی از شرکت Caphyon می باشد. این نرم افزار از جمله نرم افزارهای معروف ساخت فایل Setup است که شما می توانید به راحتی و با کمک آن فایل exe درست کنید. از دیگر ویژگی ها قابلیت تهیه فایل نصب در دو فرمت EXE و MSI می باشد. پشتیبانی از چندین زبان مختلف، قابلیت قرار دادن مدیریت لیسانس و در خواست سریال برای نصب برنامه، توانایی قرار دادن متن برای نمایش در هنگام نصب به Advanced Installer  نام نرم افزاری قدرتمند در زمینه تهیه و ساخت فایل های Setup برای برنامه های مختلف محصولی از شرکت Caphyon می باشد. این نرم افزار از جمله نرم افزارهای معروف ساخت فایل Setup است که شما می توانید به راحتی و با کمک آن فایل exe درست کنید. از دیگر ویژگی ها قابلیت تهیه فایل نصب در دو فرمت EXE و MSI می باشد. پشتیبانی از چندین زبان مختلف، قابلیت قرار دادن مدیریت لیسانس و در خواست سریال برای نصب برنامه، توانایی قرار دادن متن برای نمایش در هنگام نصب به منظور قرار دادن توضیحات به کاربر و …  نیز از دیگر ویژگی های این برنامه است.

 

Advanced Installer Architect تهیه و ساخت فایلهای setup با Advanced Installer Architect 8.6

 

password تهیه و ساخت فایلهای setup با Advanced Installer Architect 8.6پسورد فایل : www.downloadha.com

download تهیه و ساخت فایلهای setup با Advanced Installer Architect 8.6لینک دانلود – ۳۹٫۵ مگابایت | لینک کمکی

 

]]>
برنامه نویسی حرفه ای با ActiveState Komodo IDE v6.1.3.66534 2013-02-21T08:46:42+01:00 2013-02-21T08:46:42+01:00 tag:http://classydownload.mihanblog.com/post/559 mohsen & mohammad Komodo IDE یک محیط برنامه نویسی حرفه ای برای زبان های برنامه نویسی همچون پایتون، پی اچ پی، روبی، جاوا اسکریپت، پرل،وب، ویندوز، مک، لینوکس، سولاریس می باشد. این نرم افزار محیط برنامه نویسی کامل و سریعی است و شما می توانید به راحتی به آن اعتماد کنید. به کمک این نرم افزار می توانید به ویرایش، اشکال زدایی و تست برنامه های خود بپردازید. شما می توانید امور مربوط به توسعه ی نرم افزار را به کمک امکانات این محصول با سرعت هرچه بیشتر انجام دهید. امکانات به روز شده ای چون Section List، Go to D Komodo IDE یک محیط برنامه نویسی حرفه ای برای زبان های برنامه نویسی همچون پایتون، پی اچ پی، روبی، جاوا اسکریپت، پرل،وب، ویندوز، مک، لینوکس، سولاریس می باشد. این نرم افزار محیط برنامه نویسی کامل و سریعی است و شما می توانید به راحتی به آن اعتماد کنید. به کمک این نرم افزار می توانید به ویرایش، اشکال زدایی و تست برنامه های خود بپردازید. شما می توانید امور مربوط به توسعه ی نرم افزار را به کمک امکانات این محصول با سرعت هرچه بیشتر انجام دهید. امکانات به روز شده ای چون Section List، Go to Difinition و Hyperlink به کاربر در فهم هر چه سریع تر کد های برنامه نویسی کمک می کند. از طریق Database Explorer به سرعت می توانید به پایگاه داده ی وب سایت خودتان دسترسی پیدا کرده و همچنین می توانید دیتا بیس مورد نظر را به آسانی مدیریت کنید. به کمک این محصول و از طریق دیباگرهای Remote و Local با سرعت و به راحتی می توان به رفع باگ های اساسی پرداخت.

 

ide برنامه نویسی حرفه ای با ActiveState Komodo IDE v6.1.3.66534

 

password برنامه نویسی حرفه ای با ActiveState Komodo IDE v6.1.3.66534پسورد فایل : www.downloadha.com

download برنامه نویسی حرفه ای با ActiveState Komodo IDE v6.1.3.66534لینک دانلود – ۵۱ مگابایت | لینک کمکی

 

]]>
محافظت از کدهای پروژه های نرم افزاری با SmartAssembly 6.2.2.215 2013-02-21T08:45:51+01:00 2013-02-21T08:45:51+01:00 tag:http://classydownload.mihanblog.com/post/558 mohsen & mohammad SmartAssembly ابزاری بسیار قدرتمند و ارزشمند برای برنامه نویسان می باشد که توسط این نرم فزار قادرید از کدهای استفاده شما درون پروژه های دات نت محافظت نمایید. این نرم افزار با شیوه های مدرن خود باعث می شود تا کدهای نرم افزار شما قابل بازخوانی و ویرایش نباشد. این نرم افزار با قابلیت های بسیار زیاد دیگر می تواند ابزاری مناسب برای محافظت از نرم افزار ساخته شده شما باشد.   پسورد فایل: www.downloadha.com لینک دانلود – 4 مگابایت | لینک کمکی   SmartAssembly ابزاری بسیار قدرتمند و ارزشمند برای برنامه نویسان می باشد که توسط این نرم فزار قادرید از کدهای استفاده شما درون پروژه های دات نت محافظت نمایید. این نرم افزار با شیوه های مدرن خود باعث می شود تا کدهای نرم افزار شما قابل بازخوانی و ویرایش نباشد. این نرم افزار با قابلیت های بسیار زیاد دیگر می تواند ابزاری مناسب برای محافظت از نرم افزار ساخته شده شما باشد.

SmartAssembly محافظت از کدهای پروژه های نرم افزاری با SmartAssembly 6.2.2.215

 

password محافظت از کدهای پروژه های نرم افزاری با SmartAssembly 6.2.2.215پسورد فایل: www.downloadha.com

download محافظت از کدهای پروژه های نرم افزاری با SmartAssembly 6.2.2.215 لینک دانلود – 4 مگابایت | لینک کمکی

 

]]>
کد نویسی آسان PHP با CodeLobster PHP Edition Pro 3.9.2 + قابل حمل 2013-02-21T08:45:00+01:00 2013-02-21T08:45:00+01:00 tag:http://classydownload.mihanblog.com/post/557 mohsen & mohammad معمولاً وقتی شروع به نوشتن با کد های پی اچ پی می کنید با مشکل انتخاب IDE مناسب برای سیستم عامل های ویندوز روبرو می شوید.IDE این نرم افزار کاملاً رایگان و قابل استفاده با زبان هایی همچون PHP/HTML/CSS/JavaScript می باشد و دارای Debugger های کاملی برای php و sql می باشد.با نرم افزار Codelobster PHP Edition  دیگر نیاز نیست تمامی دستورات زبان پی اچ پی را حفظ باشید. این نرم افزار  شبیه به نرم افزار های ویژوال در نوشتن کد های پی اچ پی به شما کمک خواهد  کرد و بسیاری از قسمت معمولاً وقتی شروع به نوشتن با کد های پی اچ پی می کنید با مشکل انتخاب IDE مناسب برای سیستم عامل های ویندوز روبرو می شوید.IDE این نرم افزار کاملاً رایگان و قابل استفاده با زبان هایی همچون PHP/HTML/CSS/JavaScript می باشد و دارای Debugger های کاملی برای php و sql می باشد.با نرم افزار Codelobster PHP Edition  دیگر نیاز نیست تمامی دستورات زبان پی اچ پی را حفظ باشید. این نرم افزار  شبیه به نرم افزار های ویژوال در نوشتن کد های پی اچ پی به شما کمک خواهد  کرد و بسیاری از قسمت ها را به صورت هوشمندانه و خودکار تکمیل می نماید و  همچنین کد های نوشته شده رو تست می کند.

 

CodeLobster PHP Edition Pro 3.9.2 كد نویسی آسان PHP با CodeLobster PHP Edition Pro 3.9.2 + قابل حمل

 

پلاگین های پیشفرض نصب شده بر روی این نرم افزار:

- پلاگین CakePHP
- پلاگین CodeIgniter
- پلاگین Drupal
- پلاگین Facebook
- پلاگین JQuery
- پلاگین Joomla
- پلاگین Smarty
- پلاگین WordPress

 

 

password كد نویسی آسان PHP با CodeLobster PHP Edition Pro 3.9.2 + قابل حملپسورد فایل: www.downloadha.com

download كد نویسی آسان PHP با CodeLobster PHP Edition Pro 3.9.2 + قابل حمل لینک دانلود نسخه قابل حمل – 17.2 مگابایت | لینک کمکی

download كد نویسی آسان PHP با CodeLobster PHP Edition Pro 3.9.2 + قابل حمل لینک دانلود نسخه نصبی – 16.2 مگابایت | لینک کمکی

 

]]>
ویرایشگر قدرتمند PHP به نام Rapid PHP 2011 Pro 11.0.0.126 2013-02-21T08:44:21+01:00 2013-02-21T08:44:21+01:00 tag:http://classydownload.mihanblog.com/post/556 mohsen & mohammad Blumentals Rapid PHP ویرایشگری بسیار قدرتمند و حرفه ای در ضمینه زبان برنامه نویسی PHP می باشد که دارای امکانات بسیار زیادی می باشد و سرعت عمل برنامه نویسان این زبان را در کدنویسی افزایش می دهد. امیدواریم نرم افزار Blumentals Rapid PHP مفید واقع شود.       پسورد فایل: www.downloadha.com لینک دانلود – 8.2 مگابایت | لینک کمکی   Blumentals Rapid PHP ویرایشگری بسیار قدرتمند و حرفه ای در ضمینه زبان برنامه نویسی PHP می باشد که دارای امکانات بسیار زیادی می باشد و سرعت عمل برنامه نویسان این زبان را در کدنویسی افزایش می دهد. امیدواریم نرم افزار Blumentals Rapid PHP مفید واقع شود.

 

Blumentals Rapid PHP ویرایشگر قدرتمند PHP به نام Rapid PHP 2011 Pro 11.0.0.126

 

 

password ویرایشگر قدرتمند PHP به نام Rapid PHP 2011 Pro 11.0.0.126پسورد فایل: www.downloadha.com

download ویرایشگر قدرتمند PHP به نام Rapid PHP 2011 Pro 11.0.0.126 لینک دانلود – 8.2 مگابایت | لینک کمکی

 

]]>
ساخت اینستال های حرفه ای با BitRock InstallBuilder Enterprise v7.2.4 2013-02-21T08:42:45+01:00 2013-02-21T08:42:45+01:00 tag:http://classydownload.mihanblog.com/post/555 mohsen & mohammad همیشه یکی از کارهای مهم و اساسی در طراحی برنامه ها و نرم افزار های مختلف ، ساخت فایل نصب آن ها می باشد . تعیین کردن محل نصب ، افزودن بخش های مختلف در دسکتاپ ، منوی استارت و … همچنین اطلاع دادن نسبت به برنامه قبل از نصب از جمله کارهایی است که یک فایل نصب ( Install ) انجام می دهد. BitRock InstallBuilder نام نرم افزاری در همین زمینه است که می توان لقب حرفه ای بودن را به آسانی به آن اعطا کرد چرا که در بر داشتن بخش های مختلف و پشتیبانی از سیستم عامل های گوناگون در کنار سادگی استفاده کار همیشه یکی از کارهای مهم و اساسی در طراحی برنامه ها و نرم افزار های مختلف ، ساخت فایل نصب آن ها می باشد . تعیین کردن محل نصب ، افزودن بخش های مختلف در دسکتاپ ، منوی استارت و … همچنین اطلاع دادن نسبت به برنامه قبل از نصب از جمله کارهایی است که یک فایل نصب ( Install ) انجام می دهد. BitRock InstallBuilder نام نرم افزاری در همین زمینه است که می توان لقب حرفه ای بودن را به آسانی به آن اعطا کرد چرا که در بر داشتن بخش های مختلف و پشتیبانی از سیستم عامل های گوناگون در کنار سادگی استفاده کاربری ، تمام چیز هایی است که یک برنامه نویس و یا طراح برای ساخت فایل نصبی خود به آنها نیاز دارد . با استفاده از این برنامه می توانید به سادگی اینستالر های مورد نظر خود را برای نرم افزار های دسکتاپ و یا حتی سرور بسازید . اینستالر های حرفه ای ساخت شما می تواند برای سیستم عامل های ویندوز ، لینوکس ، مکینتاش و سولاریس طراحی شوند تا به سادگی و متناسب با کاربری آنها نصب شوند .

 

BitRock InstallBuilder Enterprise ساخت اینستال های حرفه ای با BitRock InstallBuilder Enterprise v7.2.4

 

password ساخت اینستال های حرفه ای با BitRock InstallBuilder Enterprise v7.2.4پسورد فایل: www.downloadha.com

download ساخت اینستال های حرفه ای با BitRock InstallBuilder Enterprise v7.2.4 لینک دانلود – 120 مگابایت | لینک کمکی

]]>
ساخت و ویرایش صفحات وب با WeBuilder 2011 11.0.0.127 2013-02-21T08:42:00+01:00 2013-02-21T08:42:00+01:00 tag:http://classydownload.mihanblog.com/post/554 mohsen & mohammad WeBuilder 2011 11.0.0.127 نرم افزاری پیشرفته و همه کاره برای ویرایش کد هایی است که صفحات وب با آن ها کار می کنند. ظاهری بسیار مرتب و آراسته و شروع به کار سریع از قابلیت هایی است که به شما در ویرایش HTML ،CSS JavaScript ،VBScript ،PHP ،ASP ،SSI ،Perl کمک می کند. مشخصه بسیار کاربردی این نرم افزار را می توان به سرعت بسیار بالاتر و راحتی کار بیشتر از سایر نرم افزارها اشاره کرد. همچنین این نرم افزار این قابلیت را نیز دارا می باشد که نوع خطاهای برنامه نویسی و همچنین ان WeBuilder 2011 11.0.0.127 نرم افزاری پیشرفته و همه کاره برای ویرایش کد هایی است که صفحات وب با آن ها کار می کنند. ظاهری بسیار مرتب و آراسته و شروع به کار سریع از قابلیت هایی است که به شما در ویرایش HTML ،CSS JavaScript ،VBScript ،PHP ،ASP ،SSI ،Perl کمک می کند.
مشخصه بسیار کاربردی این نرم افزار را می توان به سرعت بسیار بالاتر و راحتی کار بیشتر از سایر نرم افزارها اشاره کرد. همچنین این نرم افزار این قابلیت را نیز دارا می باشد که نوع خطاهای برنامه نویسی و همچنین انواع سیستم های عملکرد شما در برنامه نویسی را نیز مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد. از دیگر نکات جالب این نرم افزار می توان به ادیتور متن بسیار کاربر پسند و قابل استفاده آن اشاره کرد که برنامه نویسی را آسان تر می کند. ویرایش حرفه ای HTLM به همراه اتوماتیک نویسی کدها، مدیریت پروژه و نشر FTP/SFTP، چک کردن اسپل ها برای متن های کد HTML و فایل های متنی، پشتیبانی از UTF-8 Unicod، منظم سازی کدهای زبان های برنامه نویسی HTML ،CSS ،JavaScript ،VBScript ،PHP ،ASP ،WML ،XML ،ASP.Net ،C#.Net ،Ruby ،eRuby ،Perl ،SQL استفاده از کدهای قالب های آماده برای وب سایت ها از قابلیت های این نرم افزار می باشد.

 

WeBuilder 2011 ساخت و ویرایش صفحات وب با WeBuilder 2011 11.0.0.127

 

]قابلیت های کلیدی نرم افزار WeBuilder 2011 11.0.0.127 :
- قابلیت ویرایش HTML ،CSS ،JavaScript ،PHP ،ASP در یک برنامه
- توانایی پاک سازی و لود بسیار سریع
- سرعت اجرا شدن بسیار بالا
- قدرت بسیار زیاد در ویرایشگر متن، نوار ابزار، منو و کلیدهای میانبر
- ویرایش حرفه ای HTLM به همراه اتوماتیک نویسی کدها
- اشکال زدایی از انواع زبان های برنامه نویسی و استفاده از تکنولوژی XDebug
- باز کردن و ذخیره فایل ها به صورت مستقیم از FTP
- اتصال به انواع پایگاه های داده PostgreSQL ،Firebird ،Interbase
- قابلیت جستجوی پیشرفته و همچنین جایگزینی بسیار دقیق
- استفاده از پیش فرض های مختلف برای انواع زبان ها
- آماده برای استفاده از کدهای نمونه
- دارای چندین کلیپ بورد
- قابلیت چک کردن اسپل ها برای متن های کد HTML و فایل های متنی
- قابلیت جستجو و جایگزینی با پشتیبانی منظم
- امکان اتصال به پایگاه داده SQL
- قابلیت تطبیق و مشخص کردن تگ HTML گم شده
- مدیریت پروژه و نشر FTP/SFTP
- منظم سازی کدهای زبان های برنامه نویسی HTML ،CSS ،JavaScript ،VBScript ،PHP ،ASP ،WML XML ،ASP.Net ،C#.Net ،Ruby ،eRuby ،Perl ،SQL
- پشتیبانی از UTF-8 Unicode
- توانایی برنامه نویسی برای پایگاه های داده
- پشتیبانی از SVN
- توانایی استفاده از کدهای قالب های آماده برای وب سایت ها
- و …

دانلود اسکریپت

 

 

password ساخت و ویرایش صفحات وب با WeBuilder 2011 11.0.0.127پسورد فایل: www.downloadha.com

download ساخت و ویرایش صفحات وب با WeBuilder 2011 11.0.0.127 لینک دانلود – 12 مگابایت | لینک کمکی

 

]]>
کد نویسی ساده و آسان با JetBrains ReSharper v6.0.2202.688 2013-02-21T08:41:16+01:00 2013-02-21T08:41:16+01:00 tag:http://classydownload.mihanblog.com/post/553 mohsen & mohammad اگر تا به امروز مشکل‌های متعددی درکدنویسی و اینکه ابزار‌های در اختیارتان نبود که کدنویسی سریعتر و راحتری داشته باشید،ما این ابزار را برایتان فراهم کرده ایم .سایت دانلودها امروز نرم افزار کدنویسی با سرعت بالا و راحت را که به ویژوال استادیو اضافه میشود و آخرین نسخه این نرم افزار را برای Resharper v6  به حساب میاید را برای شما عزیزان آماده دریافت کرده است.     پسورد فایل: www.downloadha.com لینک دانلود – 29.1 مگابایت | لینک کمکی اگر تا به امروز مشکل‌های متعددی درکدنویسی و اینکه ابزار‌های در اختیارتان نبود که کدنویسی سریعتر و راحتری داشته باشید،ما این ابزار را برایتان فراهم کرده ایم .سایت دانلودها امروز نرم افزار کدنویسی با سرعت بالا و راحت را که به ویژوال استادیو اضافه میشود و آخرین نسخه این نرم افزار را برای Resharper v6  به حساب میاید را برای شما عزیزان آماده دریافت کرده است.

 

JetBrains ReSharper كد نویسی ساده و آسان با JetBrains ReSharper v6.0.2202.688

 

password كد نویسی ساده و آسان با JetBrains ReSharper v6.0.2202.688پسورد فایل: www.downloadha.com

download كد نویسی ساده و آسان با JetBrains ReSharper v6.0.2202.688 لینک دانلود – 29.1 مگابایت | لینک کمکی

]]>
طراحی آسان و حرفه ای وب سایت با Macromedia Dreamweaver 8.0.2 2013-02-21T08:40:03+01:00 2013-02-21T08:40:03+01:00 tag:http://classydownload.mihanblog.com/post/552 mohsen & mohammad در زمینه طراحی وب نرم افزارهای زیادی وجود دارد . اما همه آنها توانایی برآورده کردن تمام نیازهای وب نویسان را نداشته و عموما این افراد بدنبال نرم فزار حرفه ای در این زمینه هستند . تقریبا تمامی کسانی که در زمینه طراحی وب مشغول به کار هستند نام نرم افزار Macromedia Dreamweaver را شنیده اند . به جرات میتوان گفت این نرم افزار جز برترین ، قویترین و حرفه ای ترین نرم افزارهای طراحی صفحات وب محسوب میشود .  این نرم افزار با قرار دادن امکاناتی فوق العاده و منحصر به فرد به طراحان و آسانی در زمینه طراحی وب نرم افزارهای زیادی وجود دارد . اما همه آنها توانایی برآورده کردن تمام نیازهای وب نویسان را نداشته و عموما این افراد بدنبال نرم فزار حرفه ای در این زمینه هستند . تقریبا تمامی کسانی که در زمینه طراحی وب مشغول به کار هستند نام نرم افزار Macromedia Dreamweaver را شنیده اند . به جرات میتوان گفت این نرم افزار جز برترین ، قویترین و حرفه ای ترین نرم افزارهای طراحی صفحات وب محسوب میشود .  این نرم افزار با قرار دادن امکاناتی فوق العاده و منحصر به فرد به طراحان و آسانی در بکار بردن هر یک از ابزارها توانسته است محبوبیت زیادی را کسب کند . از جمله قابلیت های این نرم افزار حفظ طراحی های شما در قالب استاندارد های جهانی طراحی است که با این قابلیت طراحی های شما بصورت کاملا استاندارد خواهد شد . همچنین این نرم افزار دارای بخش های آموزشی زیادی هم هست که به شما در بکار بردن ابزارهای گوناگون کمک میکند . با Macromedia Dreamweaver 8.0.2 شما دیگر نیازی به نوشتن کدهای طولانی قراردهی فایل های مختلف عکس ، ویدئو ، فلش یا … ندارید و نرم افزار بصورت خودکار و تنها با چند کلیک اینکار را برای شما انجام میدهد . از دیگر امکانات این نرم افزار میتوان به توانایی ویرایش و ساماندهی فایل های CSS ، پشتیبانی از فایلهای XML و تمامی فرمت های موجود و … اشاره کرد .

 

Macromedia Dreamweaver طراحی آسان و حرفه ای وب سایت با Macromedia Dreamweaver 8.0.2

 

توانایی های کلیدی نرم افزار Macromedia Dreamweaver 8.0.2 :
- افزایش کارایی فایلهای CSS در صفحات بوسیله کامپوننت های Spry widgets
- ساخت ، طراحی و ویرایش صفحات وب بصورتی حرفه ای
- پشتیبانی از اکثر فرمت  از جمله : Active Server Pages (ASP) ، Java Server ، PHP ، XML ، HTML ، JSP ، CSS ، ASPX
- طراحی و توسعه صفحات پویا و داینامیک با قدرت ای جکس (AJax )
- پشتیبانی از نرم افزار معروف Adobe Photoshop و فرمت PSD
- ویرایش صفحات وب بصورت آنلاین
- پشتیبانی از نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب ۷
- و …
 

password طراحی آسان و حرفه ای وب سایت با Macromedia Dreamweaver 8.0.2پسورد فایل: www.downloadha.com

download طراحی آسان و حرفه ای وب سایت با Macromedia Dreamweaver 8.0.2 لینک دانلود – 72.1 مگابایت | لینک کمکی

 

]]>
نرم افزار قدرتمند کدنویسی با نام SlickEdit 16.0.0.6 2011 2013-02-21T08:38:34+01:00 2013-02-21T08:38:34+01:00 tag:http://classydownload.mihanblog.com/post/551 mohsen & mohammad SlickEdit نام ویرایشگر قدرتمندی می باشد که به وسیله آن کاربران می توانند عملیات کدنویسی ، ویرایش کدها ، ایجاد تغییرات ، ساخت و … مربوط به ساخت یک برنامه را در آن به انجام رسانند. این نرم افزار قدرتمند که از سه ویژگی برتر قدرت ، سرعت و انعطاف پذیری بالایی برخودار می باشد به عنوان یکی از بهترین ویرایشگرهای کد شناخته می شود. از ویژگی های دیگر این نرم افزار می توان به قابلیت شناسایی خطاهای نوشتاری و دستوری ، توانایی علامت گذاری بر روی کدها ، قابلیت ویرایش فایل هایی با حجم بیش از ۲ گی SlickEdit نام ویرایشگر قدرتمندی می باشد که به وسیله آن کاربران می توانند عملیات کدنویسی ، ویرایش کدها ، ایجاد تغییرات ، ساخت و … مربوط به ساخت یک برنامه را در آن به انجام رسانند. این نرم افزار قدرتمند که از سه ویژگی برتر قدرت ، سرعت و انعطاف پذیری بالایی برخودار می باشد به عنوان یکی از بهترین ویرایشگرهای کد شناخته می شود. از ویژگی های دیگر این نرم افزار می توان به قابلیت شناسایی خطاهای نوشتاری و دستوری ، توانایی علامت گذاری بر روی کدها ، قابلیت ویرایش فایل هایی با حجم بیش از ۲ گیگابایت و … اشاره نمود.

 

SlickEdit 2011 نرم افزار قدرتمند كدنویسی با نام SlickEdit 16.0.0.6 2011

 

password نرم افزار قدرتمند كدنویسی با نام SlickEdit 16.0.0.6 2011پسورد فایل: www.downloadha.com

download نرم افزار قدرتمند كدنویسی با نام SlickEdit 16.0.0.6 2011 لینک دانلود نسخه ٣٢ بیتی – 60 مگابایت | لینک کمکی

download نرم افزار قدرتمند كدنویسی با نام SlickEdit 16.0.0.6 2011 لینک دانلود نسخه ۶۴ بیتی – 61 مگابایت | لینک کمکی

 

]]>
ساخت آسان فایل نصب برای نرم افزارها با SSE Setup 6.6 2013-02-21T08:37:44+01:00 2013-02-21T08:37:44+01:00 tag:http://classydownload.mihanblog.com/post/550 mohsen & mohammad نرم افزارهای ساخت Setup بسیار متنوع اند و هریک امکانات خاصی را ارائه می دهند. نرم افزار SSE Setup یکی از گزینه های مناسب برای رفع نیازهای تولید کنندگان نرم افزار خواهد بود.  توسط این نرم افزار می توانید به راحتی و در اسرع وقت برای پروژه های نرم افزاری خود فایل نصب تولید کنید. امیدواریم مفید واقع شود.       پسورد فایل: www.downloadha.com لینک دانلود – 4.1 مگابایت | لینک کمکی نرم افزارهای ساخت Setup بسیار متنوع اند و هریک امکانات خاصی را ارائه می دهند. نرم افزار SSE Setup یکی از گزینه های مناسب برای رفع نیازهای تولید کنندگان نرم افزار خواهد بود.  توسط این نرم افزار می توانید به راحتی و در اسرع وقت برای پروژه های نرم افزاری خود فایل نصب تولید کنید. امیدواریم مفید واقع شود.

 

SSE Setup ساخت آسان فایل نصب برای نرم افزارها با SSE Setup 6.6

 

 

password ساخت آسان فایل نصب برای نرم افزارها با SSE Setup 6.6پسورد فایل: www.downloadha.com

download ساخت آسان فایل نصب برای نرم افزارها با SSE Setup 6.6 لینک دانلود – 4.1 مگابایت | لینک کمکی

]]>
ویرایش سورس برنامه با Multilizer 2011 Enterprise 7.8.5 2013-02-21T08:36:28+01:00 2013-02-21T08:36:28+01:00 tag:http://classydownload.mihanblog.com/post/549 mohsen & mohammad نرم افزارهای بسیاری در اینترنت و یا فروشگاه ها موجود هستند و کاربران همواره با توجه به نیاز خود از آنها استفاده می کنند اما برای کاربرانی که با برنامه نویسی آشنایی دارند یکی از جذاب ترین کارها می تواند شخصی سازی نرم افزار مورد علاقه باشد. بدین معنی که اگر به نظر شما قسمتی از نرم افزار دارای نقص است و یا کمبود یک قابلیت در آن احساس می شود بتوانید سورس نرم افزار را ویرایش کنید و نرم افزار را آنگونه که می خواهید تغییر دهید. نرم افزار Multilizer این امکان را برای شما فراهم می کند. با ا نرم افزارهای بسیاری در اینترنت و یا فروشگاه ها موجود هستند و کاربران همواره با توجه به نیاز خود از آنها استفاده می کنند اما برای کاربرانی که با برنامه نویسی آشنایی دارند یکی از جذاب ترین کارها می تواند شخصی سازی نرم افزار مورد علاقه باشد. بدین معنی که اگر به نظر شما قسمتی از نرم افزار دارای نقص است و یا کمبود یک قابلیت در آن احساس می شود بتوانید سورس نرم افزار را ویرایش کنید و نرم افزار را آنگونه که می خواهید تغییر دهید. نرم افزار Multilizer این امکان را برای شما فراهم می کند. با استفاده از این نرم افزار می توانید به سورس نرم افزارها دسترسی پیدا کنید و آن را ویرایش نمایید.

 

Multilizer ویرایش سورس برنامه با Multilizer 2011 Enterprise 7.8.5

 

 

برخی ویژگی های نرم افزار :Multilizer
- پشتیبانی از: C++ , Delphi , HTML , PHP , ASP , XML و…
- پشتیبانی از: EXE , dll , ocx و…
- امکان خطایابی نرم افزار بصورت اتوماتیک.
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز.
- و…

 

password ویرایش سورس برنامه با Multilizer 2011 Enterprise 7.8.5پسورد فایل: www.downloadha.com

download ویرایش سورس برنامه با Multilizer 2011 Enterprise 7.8.5لینک دانلود – 39 مگابایت لینک کمکی

 

]]>
ساخت حرفه ای فایل های Setup با Setup Factory 9.0.1.0 2013-02-21T08:35:25+01:00 2013-02-21T08:35:25+01:00 tag:http://classydownload.mihanblog.com/post/548 mohsen & mohammad Setup Factory نام نرم افزاری قدرتمند در زمینه تهیه و ساخت فایل های Setup برای برنامه های مختلف می باشد. در این نرم افزار برای برنامه نویسان امکانات مختلفی فراهم شده تا بتوانند مجموعه فایل های برنامه های نوشته شده توسط خود را به همراه فایل های همراه و اطلاعات اضافی ، برای کاربران در غالب یک فایل setup فراهم آورند. از ویژگی های این نرم افزار قابلیت استفاده از برنامه در ویندوز ویستا و قابلیت ساخت فایل های نصب برنامه ها که در ویندوز ویستا نیز قابل اجرا می باشد می توان اشاره نمود. از دی Setup Factory نام نرم افزاری قدرتمند در زمینه تهیه و ساخت فایل های Setup برای برنامه های مختلف می باشد. در این نرم افزار برای برنامه نویسان امکانات مختلفی فراهم شده تا بتوانند مجموعه فایل های برنامه های نوشته شده توسط خود را به همراه فایل های همراه و اطلاعات اضافی ، برای کاربران در غالب یک فایل setup فراهم آورند. از ویژگی های این نرم افزار قابلیت استفاده از برنامه در ویندوز ویستا و قابلیت ساخت فایل های نصب برنامه ها که در ویندوز ویستا نیز قابل اجرا می باشد می توان اشاره نمود. از دیگر ویژگی ها قابلیت تهیه فایل نصب در دو فرمت EXE و MSI می باشد. پشتیبانی از چندین زبان مختلف ، قابلیت قرار دادن مدیریت لیسانس و در خواست سریال برای نصب برنامه ، توانایی قرار دادن متن برای نمایش در هنکام نصب به منظور قرار دادن توضیحات به کاربر و …  نیز از دیگر ویژگی های این برنامه است. این نرم افزار محصولی از شرکت  Indigo Rose Software می باشد.

 

Setup Factory ساخت حرفه ای فایل های Setup با Setup Factory 9.0.1.0

 

password ساخت حرفه ای فایل های Setup با Setup Factory 9.0.1.0پسورد فایل: www.downloadha.com

download ساخت حرفه ای فایل های Setup با Setup Factory 9.0.1.0 لینک دانلود – ۴٩.۱ مگابایت | لینک کمک ]]>
ساخت تقویم های زیبا Calendar Builder 3.74 2013-02-21T08:32:35+01:00 2013-02-21T08:32:35+01:00 tag:http://classydownload.mihanblog.com/post/547 mohsen & mohammad Calendar Builder نام نرم افزاری می باشد که شما به وسیله آن می توانید اقدام به ساخت و طراحی تقویم های نرم افزاری نمایید. با کمک این نرم افزار دیگر از این پس با مشکلاتی نظیر ناسازگاری ظاهر برنامه با محیط ویندوز و یا رنگ بندی در ظاهر برنامه که شما ممکن است با آن دچار مشکل شوید و … مواجه نمی شوید و شما قادر خواهید بود که تقویم شخصی خود را با سلیقه کامل خودتان طراحی نمایید.     از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشار کرد: - استفاده آسان از نرم افزار بدون نی Calendar Builder نام نرم افزاری می باشد که شما به وسیله آن می توانید اقدام به ساخت و طراحی تقویم های نرم افزاری نمایید. با کمک این نرم افزار دیگر از این پس با مشکلاتی نظیر ناسازگاری ظاهر برنامه با محیط ویندوز و یا رنگ بندی در ظاهر برنامه که شما ممکن است با آن دچار مشکل شوید و … مواجه نمی شوید و شما قادر خواهید بود که تقویم شخصی خود را با سلیقه کامل خودتان طراحی نمایید.

 

Calendar Builder ساخت تقویم های زیبا Calendar Builder 3.74

 

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشار کرد:

- استفاده آسان از نرم افزار بدون نیاز به برنامه نویسی با کمک ابزارهای مختلف

- دارای قالب های آماده برای ضاهر برنامه تا در صورت تمایل از آنها استفاده نمایید

- قابلیت اضافه نمودن قاب و عکس به تقویم و تغییر در رنگ قسمت های مختلف ظاهری

- دارای فونت ها و Style های مختلف برای نوشته ها

- توانایی قرار دادن بیش از صدها آیکن تصویری مختلف تنها با کشیدن  آنها توسط موس بر روی برنامه و رها سازی در محیط طراحی

- و … .

 

 

password ساخت تقویم های زیبا Calendar Builder 3.74پسورد فایل: www.downloadha.com

download ساخت تقویم های زیبا Calendar Builder 3.74 لینک دانلود – 8.3 مگابایت | لینک کمکی

 

]]>